Kurs online

Zostań
Mamą na swoim

Znajdź pomysł na siebie i zacznij pracować online.

Jesteś mama?

Szukasz pracy online?

Chcesz pracować z domu?

Nie jesteś pewna, od czego zacząć?

Męczą Cię ogłoszenia o pracy online, które okazują się zwykłym oszustwem.

Kiedyś sama marzyłam o tym, by pracować z domu. Mieć możliwość rozwoju i pracy na własnych warunkach. Patrzeć jak moje dziecko dorasta, a w czasie jego drzemki dorabiać do domowego budżetu. Udało mi się spełnić to marzenie. Chce Ci pokazać, jak możesz sama to osiągnąć. Znaleźć pomysł na siebie oraz wykorzystać swoje talenty, by pracować zdalnie.

Jesteś gotowa na pierwszy krok?

Czego się dowiesz?

 • Gdzie szukać klientów?
 • Jakie zadania możesz wykonywać z domu?
 • Jak organizować swój czas pracy?
 • Które programy zautomatyzują twoją pracę zdalną?
 •  Co to jest oferta i jak ją napisać?
 • Jak stworzyć portfolio bez doświadczenia?
 • Co to jest dochód pasywny i jak go uzyskać?
Kim jestem?

Jestem Techniczną Ogarniaczką

Nazywam się Asia Godek-Kowalska. Jestem mamą trójki urwisów.

Czym się zajmuje? Powiem krótko – technicznym ogarnianiem kobiecych biznesów. Jeśli nadal nie wiesz co robię, to zdradzę ci, że na co dzień udzielam wsparcia przedsiębiorczym kobietom w prowadzeniu swoich Socjal Mediów, stron internetowych, czy newsletterów. Bez końca poszerzam swoją wiedzę z zakresu marketingu, wszystko po to, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązania dla swoich klientek.

Asia to profesjonalistka w każdym aspekcie. Zaczynając od wybadania potrzeb, zaproponowania usługi po zaproponowanie rozwiązań, które będą dopasowane do potrzeb i możliwości klienta…

Poznaj moją historię

Podczas pierwszej ciąży pracowałam na etacie do ósmego miesiąca. Obawiałam się, jak będzie wyglądać moje życie po narodzinach upragnionego dziecka. Dość szybko okazało się, że mój maluszek przesypia nie tylko większość dnia, ale i nocy. Dni zaczęły się dłużyć i poczułam pewną pustkę. Brakowało mi możliwości oderwania się od matczynej codzienności. Chciałam robić coś więcej niż tylko gotować, prać, sprzątać i opiekować się dzieckiem. Miałam potrzebę osobistego rozwoju, ale wiedziałam, jedno – chcę połączyć role matki i kobiety pracującej online. Wtedy pojawił się pomysł na pracę. Mieszkałam wtedy w Anglii, więc teoretycznie miałam więcej możliwości niż na podkarpackiej wsi, skąd pochodzę. Dołączyłam do popularnej firmy działającej w MLM. Zarobki były bardzo dobre…

Jednak było jedno ale...

Niestety dość szybko okazało się, że to nie jest to, co tak naprawdę chciałabym robić. Potrzebowałam innych możliwości rozwoju, a do tego miałam smykałkę do obsługi programów administracyjnych oraz wiedzę na temat działania Social Mediów. Tak odkryłam zawód wirtualnej asystentki, który w Polsce dopiero raczkował.

Niestety straciłam aż pięć lat, aby wziąć się za upragnioną pracę. Nie wiedziałam, jak zacząć? Od kogo mogę się uczyć? Gdzie szukać informacji?

W tym czasie wróciłam do Polski i na świat przyszły kolejne dzieci. Mąż w tym czasie rozpoczął nową pracę, ale niestety w Niemczech. Zostałam sama z wszystkimi obowiązkami domowymi, więc powrót na etat stał się niemożliwy. Jednak moja chęć niezależności finansowej zwyciężyła i zaczęłam małymi krokami zdobywać doświadczenie jako freelancer. 

 

Chcę Ci zaoszczędzić czasu jak i ostrzec przed błędami, które sama popełniłam zaczynając pracę online.

laptop, mac, computer-2559707.jpg

Co znajdziesz w środku

Najobszerniejszy i aktualny zakres wiedzy na temat pracy zdalnej, a w nim 10 modułów, które zostały poświęcone następującym zagadnieniom:

 

Moduł 0 – Wprowadzenie.

Moduł 1 – Podstawy, które ułatwią Ci wejście w świat online.

Moduł 2 – Predyspozycje i szukanie pomysłu na pracę zdalną.

Moduł 3 – Spis pomysłów na prace online

Moduł 4 – Organizacja czasu pracy w domu.

Moduł 5 – Programy potrzebne do pracy online.

Moduł 6 – Działalność nierejestrowana  co musisz o niej wiedzieć?

Moduł 7 – Grupa docelowa i awatary klienta.

Moduł 8 – Gdzie szukać klienta?

Moduł 9 – Oferta oraz wycena usług, czy produktów.

Moduł 10 – Jak stworzyć swoje pierwsze portfolio.

Moduł 11 – Dochód pasywny i jak go uzyskać

 

Dodatkowe bonusy:

 •       Checklista pierwszej rozmowy z klientem
 •       Excel do rozliczania działalności niezarejestrowanej
 •       Spis darmowych oraz płatnych kursów, wartych uwagi.
 •       Spis blogów/podcastów z dodatkowymi informacjami.
paper, business, laptop-3025558.jpg

Zobacz po co postanowiłam zrobić kurs

  Kurs powstał nie tylko z potrzeby dzielenia się swoją wiedzą z innymi mamami, ale i z powodu licznych pytań, o możliwość pracy zdalnej, jakie otrzymywałam w prywatnych wiadomościach. Dodatkowo wiele moich koleżanek przebywających na urlopie macierzyńskim, pragnęło otworzyć własny biznes. Niestety nie wiedziały, od czego zacząć i w jaki sposób zdobyć dodatkowy dochód? Odczuwały silny lęk, który uniemożliwiał stworzenie ciekawej oferty i zdobycie potencjalnych klientów. Wtedy pojawił się pomysł na kurs. Zorganizowałam więc pierwszą edycję, w której dziewczyny dowiedziały się m.in.:

 •  Czym jest grupa docelowa?
 • Jak napisać własną ofertę?
 • Jak stworzyć portfolio bez doświadczenia?
 • Gdzie szukać klientów?
 • Jak zorganizować swoją pracę?

Nie zabrakło przede wszystkim wsparcia w określaniu swoich umiejętności, możliwości oraz znalezieniu pomysłu na prace online.

Dlaczego warto dołączyć do kursu?

Jeśli jesteś na początku drogi do własnego biznesu lub zaczęłaś go prowadzić, to w kursie przeprowadzę cię krok po kroku przez cały proces jego tworzenia, zaczynając od określenia Twoich umiejętności. Często przez Ciebie niedocenianych. Dam Ci zasoby wiedzy, potrzebnej do pracy zdalnej, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na poszukiwaniu niezbędnych informacji i przeznaczysz go na szlifowanie zdobytych zdolności.

 

Skąd o tym wiem? Ponieważ sama przez wiele miesięcy wertowałam Internet w znalezieniu konkretnych wiadomości o pracy zdalnej, co skutkowało niekiedy utratą chęci i motywacji.

warm coffee drink

Natomiast jeśli...

Pracujesz już online i masz przeświadczenie, że wielu spraw jeszcze nie rozumiesz, być może Twoja oferta wydaje Ci się mało dopracowana? Przyjdź do mnie na indywidualne konsultacje, które pomogą Ci uporządkować posiadaną wiedzę, a przede wszystkim pozwolą podkreślić własne atuty, dzięki czemu zdobędziesz więcej klientów.

Opinie z I edycji kursu

Wybierz jedną z dwóch opcji!

UWAGA! Dostęp do platformy kursowej otrzymasz 1 lutego.

Wersja podstawowa

Zaletą tej wersji kursu, jest możliwość przerobienia go we własnym tempie, czyli kiedy i gdzie chcesz. Jeśli więc nie masz problemów z prokastynacją i potrafisz już samodzielnie organizować swój czas pracy, to ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Masz do niego nieograniczony oraz dożywotni dostęp. Możesz więc wracać do poszczególnych modułów tyle razy, ile potrzebujesz. Kurs jest przygotowany w formie wideo oraz audio, tak abyś mogła go wygodnie przesłuchiwać podczas jazdy samochodem lub w trakcie gotowania posiłków. Co w nim znajdziesz?
 • 10 modułów,
 • karty pracy,
 • miniszkolenie z obsługi programów,
 • prezentacje
 • checklisty

W przedsprzedaży za 299 złotych

Wersja rozszerzona

Ta wersja kursu zawiera dodatkowe atuty, które na pewno pomogą ci rozwiązać wiele wątpliwości pojawiających się wraz z nowym materiałem. Na każde pytanie udzielę ci odpowiedzi, będę twoim wsparciem technicznym oraz mentalnym. 

 

W tej wersji kursu otrzymasz:

 • Wszystko z wersji podstawowej
 • bonusy
 • dostęp do dedykowanej grupy 
 • 3 spotkania za żywo w grupie
 • sesja Q&A

W przedsprzedaży za 699 złotych

Polityka prywatności                         Regulamin sklepu