Oferta newsletter | Wirtualna asystentka

Oferta newsletter

Buduj społeczność poprzez e-mail marketing

Jeśli czujesz, że Twój dzień ma za mało godzin, a Twoje zadania gromadzą się bezlitośnie, to jestem tutaj, aby Ci pomóc! Jako techniczne wsparcie biznesu, moim celem jest zapewnienie Ci pomocy w ogarnięciu tych technicznych wyzwań, jednocześnie oferując kreatywne i skuteczne rozwiązania marketingowe.


Wspieram w takich działaniach jak:

 • stworzenie Twojej wizytówki firmy – stron www, 
 • ustawianie i konfiguracja sklepów internetowych,
 • stworzenie platformy kursowej,
 • tworzenie produktów cyfrowych (np. ebooki, pdfy, kursy itp.),
 • uruchomienie newslettera,
 • ustawienie automatyzacji w MailerLite (powitalna, porzucony koszyk, posprzedażowa, pobranie prezentu itp),
 • tworzenie wartościowych treści na social media,
 • tworzenie grafik i materiałów marketingowych,
 • obsługa mediów społecznościowych,
 • stworzeniu wideo produktowego,
 • również innych technicznych aspektach biznesu online.

Nie tylko mogę doradzić Ci w zakresie wyboru odpowiednich narzędzi technologicznych dla Twojego biznesu, ale również mogę podzielić się wiedzą na temat skutecznych strategii marketingowych.

Bez względu na to, czy potrzebujesz wsparcia w zakresie ulepszania swojej strony internetowej, konfigurowania systemów e-commerce czy rozwijania skutecznych kampanii sprzedażowych, jestem gotowa, aby Ci pomóc.


Umów się na rozmowę

Współpraca

Umów się na bezpłatną rozmowę wstępną. Wystarczy, że wyślesz mi maila na kontakt@joannagodek.pl.

Po uzyskaniu wszystkich informacji, wysyłam indywidualną wycenę.


Podpisujemy umowę
i rozpoczynamy wspólną przygodę.

Opinie moich klientek

Asia to profesjonalistka w każdym aspekcie. Zaczynając od wybadania potrzeb, zaproponowania usługi po zaproponowanie rozwiązań, które będą dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. Moja strona internetowa w końcu wygląda tak jak chciałam, mam wskazówki co robić żeby działała 🙂
Kasia Utratakatarzynautrata.pl
Po prawie dwuletniej obecności na ig zaczęłam się frustrować, że konto nie rośnie, a obserwatorzy nie reagują na treści. Zgłosiłam się więc na audyt do Asi @mama.naswoim , żeby obiektywnym okiem spojrzała na moje konto – z niecierpliwością oczekiwałam wyników! Nie musiałam długo czekać, a wnioski przerosły moje oczekiwania, przyznam szczerze nie spodziewałam się takiego rozłożenia na czynniki pierwsze całego konta. Dostałam bardzo wiele wskazówek i porad. Jestem bardzo zadowolona, polecam Asię 👌
Agata Kasperska
Najbardziej podoba mi się komunikatywność, terminowość i pozytywne nastawienie. Bardzo dziękuje za wszystko 🧡🧡
Magdalena Grabińska ksiegowareanimacja.pl
Asia ma ogromną wiedzę na temat Instagrama. Jej wskazówki bardzo ułatwiają mi codzienną pracę z social mediami, a do tego jest niesamowicie otwarta i sympatyczna, przez co współpraca to sama przyjemność.
Aleksandra Jaśkowiak
Jeśli chcesz mieć asystentkę, która zawsze dotrzymuje słowa, która zna twoje potrzeby lepiej niż ty sam(a) i która nie spocznie póki nie rozwiąże problemu, to Asia to dobry adres. Współpracuję z Asią ponad pół roku, dzięki niej mój biznes idzie do przodu, a ja sama śpię lepiej, wiedząc, że sprawy techniczne i graficzne są
w dobrych rękach. Asia ma małe dzieci, więc podziwiam ją podwójnie za jej organizację czasu! Szczerze polecam współpracę z Asią, a jest to moja czwarta VA, więc wiem kogo szukać do tej roli.
Kasia Rudnicka
Previous
Next