Wsparcie techniczne
jakiego potrzebujesz

Pomogę Ci rozwinąć technicznie Twój biznes online, abyś mogła zarabiać na sprzedaży swoich usługach szybciej i sprawniej.
Sprawdź jak mogę Cię wspierać.

Cześć! Jestem Asia

Wieczna optymistka. Mistrzyni ostatniej chwili. Kreatywna dusza. W tych słowach mogłabym opisać moja osobowość.

Pracuje jako techniczna wirtualna asystentka od ponad dwóch lat. Posiadam bogate doświadczenie w wykorzystywaniu i obsłudze różnych narzędzi i aplikacji związanych z marketingiem internetowym. Moje umiejętności techniczne pozwalają mi szybko i sprawnie radzić sobie z różnego rodzaju problemami i wyzwaniami, co przekłada się na wysoką jakość moich usług.

Pomagam w obsłudze newslettera, strony internetowej, sklepów czy platform kursowych. Tworzę treści na media społecznościowe, takie jak grafiki i wideo, które wspierają w budowaniu marki klienta i przyciąganiu nowych klientów. 

Mam niewyczerpane zasoby kreatywności, co pozwala Ci tworzyć nowe i innowacyjne pomysły, a każdy problem rozwiązywać. Zobacz, co fajnego możemy stworzyć razem:Projektowanie strony www

Potrzebujesz pomocy przy stworzeniu strony, sklepu czy platformy kursowej.

SPRAWDZAM

Newsletter

Chcesz założyć newsletter, ale techniczne rzeczy Cię zatrzymały.

SPRAWDZAMSocial media

Planujesz rozpocząć sprzedaż na swoich social mediach.

SPRAWDZAM

Techniczne wsparcie

Wspieram Cię w technicznym aspekcie rozwoju biznesu online.

SPRAWDZAM

Współpraca

Umów się na bezpłatną rozmowę wstępną. Wystarczy, że wyślesz mi maila na kontakt@joannagodek.pl.

Po uzyskaniu wszystkich informacji, wysyłam indywidualną wycenę.


Podpisujemy umowę
i rozpoczynamy wspólną przygodę.

Opinie moich klientek

Asia to profesjonalistka w każdym aspekcie. Zaczynając od wybadania potrzeb, zaproponowania usługi po zaproponowanie rozwiązań, które będą dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. Moja strona internetowa w końcu wygląda tak jak chciałam, mam wskazówki co robić żeby działała 🙂
Kasia Utratakatarzynautrata.pl
Po prawie dwuletniej obecności na ig zaczęłam się frustrować, że konto nie rośnie, a obserwatorzy nie reagują na treści. Zgłosiłam się więc na audyt do Asi @mama.naswoim , żeby obiektywnym okiem spojrzała na moje konto – z niecierpliwością oczekiwałam wyników! Nie musiałam długo czekać, a wnioski przerosły moje oczekiwania, przyznam szczerze nie spodziewałam się takiego rozłożenia na czynniki pierwsze całego konta. Dostałam bardzo wiele wskazówek i porad. Jestem bardzo zadowolona, polecam Asię 👌
Agata Kasperska
Najbardziej podoba mi się komunikatywność, terminowość i pozytywne nastawienie. Bardzo dziękuje za wszystko 🧡🧡
Magdalena Grabińska ksiegowareanimacja.pl
Asia ma ogromną wiedzę na temat Instagrama. Jej wskazówki bardzo ułatwiają mi codzienną pracę z social mediami, a do tego jest niesamowicie otwarta i sympatyczna, przez co współpraca to sama przyjemność.
Aleksandra Jaśkowiak
Jeśli chcesz mieć asystentkę, która zawsze dotrzymuje słowa, która zna twoje potrzeby lepiej niż ty sam(a) i która nie spocznie póki nie rozwiąże problemu, to Asia to dobry adres. Współpracuję z Asią ponad pół roku, dzięki niej mój biznes idzie do przodu, a ja sama śpię lepiej, wiedząc, że sprawy techniczne i graficzne są
w dobrych rękach. Asia ma małe dzieci, więc podziwiam ją podwójnie za jej organizację czasu! Szczerze polecam współpracę z Asią, a jest to moja czwarta VA, więc wiem kogo szukać do tej roli.
Kasia Rudnicka
Previous
Next

Zapisz się na newsletter i otrzymaj prezent!
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez Joannę Godek-Kowalską na zasadach opisanych w polityce prywatności. W każdej chwili możesz zrezygnować.


Dziękuję za zaufanie!